شناسه خبر: ۱۱۴۴۸۴
لینک کوتاه کپی شد

آرزوی مادر مهدی طارمی در آستانه بازی ایران و انگلیس

مادر مهدی طارمی امیدوار است پسرش خاطرات جام جهانی 98 را با گلزنی مقابل آمریکا و انگلیس زنده کند. او می‌گوید: قبل از بعضی بازی‌ها باهم صحبت می‌کنیم و مهدی از من می‌خواهد برایش دعا کنم.

به گزارش صبح تازه، مادر مهدی طارمی درباره رقبای ایران در جام جهانی 2022 گفت: من بازی‌های انگلیس و آمریکا و ولز را ندیده‌ام اما دلم میخواهد مهدی موقعیت‌هایی را که به دست می‌آورد گل بزند خصوصاً به آمریکا و انگلیس.

در مورد اینکه آیا پسرش می‌تواند درخششی را که در پورتو داشته در جام جهانی هم داشته باشد گفت: درخششی که مهدی در پورتو دارد را مدیون هماهنگی و تمرینات منظم است و اگر مهدی این هماهنگ شدن را با اعضای تیم کشورمان هم داشته باشد می‌تواند به نتیجه مطلوب برسد.

از مادر ستاره تیم ملی پرسیدند به نظرت مهدی می‌تواند خاطره‌ گل جام جهانی ۱۹۹۸ ایران به آمریکا را برای مردم ما زنده کند؟ او با امیدواری می‌گوید: ان‌شاءالله.

او در پاسخ به این سوال که اگر مهدی در جام جهانی گل بزند دوست دارید آن را به چه کسی تقدیم کند؟ گفت: دلم میخواهد برای ادای احترام به شهدا، آن را به شهدای شاهچراغ تقدیم کند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • حقیقت ارسالی در

    وقتی نیت خدایی باشد و به شهدا توسل کنی حتما جواب خواهی گرفت. ای کاش همه بازیکنان به شهدا توسل می کردند و حاجت می گرفتند. شهدا بر اعمال ما نظارت می کنند. همین مورد در خصوص حقانیت شهدا برای مردم ایران کافی نیست؟

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار