شناسه خبر: ۱۱۵۱۶۸
لینک کوتاه کپی شد

چه کسی پرسپولیس و استقلال را سوت می زند؟

اگر مشکل خاصی پیش نیاید امیر عرب براقی مسابقه استقلال و پرسپولیس را سوت خواهد زد.

چه کسی پرسپولیس و استقلال را سوت می زند؟

به گزارش صبح تازه، کمتر از ۱۰ روز دیگر مسابقه حساس استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار خواهد شد. یکی از دغدغه های دو تیم برای این بازی حساس انتخاب قاضی آن است.

کمیته داوران در ۱۱ هفته گذشته مسابقات لیگ برتر چالش های بزرگی را در بحث قضاوت‌ها تجربه کرده است. خداداد افشاریان و همکارانش به خاطر اشتباهات پرتعداد و تاثیرگذار برخی داوران با انتقادهای متعددی روبه رو شده‌اند. در این بین اما برخی داوران جوان‌تر عملکرد بهتری داشتند که از جمله آنها می توان به امیر عرب براقی و امیرسامان سلطانی اشاره کرد.

عرب‌براقی از مجموع ۱۱ هفته گذشته لیگ برتر در ۶ مسابقه سوت زده تا رکورددار قضاوت محسوب شود و جالب اینکه او نمرات بالایی را از سوی ناظران داوری به خود اختصاص داده است. عملکرد خوب عرب براقی ۳۲ ساله در مسابقات قبلی به حدی خوب بوده که باعث شده برخی اعضای کمیته داوران او را به عنوان گزینه اصلی قضاوت در دربی پایتخت در نظر بگیرند.

جلسه کمیته داوران برای انتخاب قاضی های مسابقه استقلال و پرسپولیس هنوز برگزار نشده اما از این کمیته خبر می‌رسد که عرب براقی با توجه به عملکرد خوبش در مسابقات گذشته اصلی ترین گزینه محسوب می‌شود.

این داور موفق و جوان فوتبال ایران در صورتی که به عنوان قاضی دربی برگزیده شود، برای اولین بار این بازی بزرگ را سوت خواهد زد. او پیش از این بازی های حساسی را در لیگ برتر سوت زده و حالا امید دارد در صورت انتخاب به عنوان داور دربی بهترین نمایش خود را ارائه بدهد.

با این حال باید منتظر ماند ودید کمیته داوران چه تصمیمی را در خصوص داور مسابقه استقلال و پرسپولیس اتخاذ خواهد کرد. با توجه به برگزاری دربی در روز ۲۹ آذر پیش بینی می شود داور این مسابقه روز شنبه هفته آینده به صورت رسمی اعلام شود.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار