شناسه خبر: ۱۱۵۳۱۹
لینک کوتاه کپی شد

وحشت تیم‌های انگلیسی از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر!

قهرمانی مسی و یارانش با اینکه آرژانتین را غرق شادی و افتخار خواهد کرد اما برای تیمهای مثل منچستریونایتد، منچسترسیتی و تاتنهام خبر خوبی نخواهد بود.

وحشت تیم‌های انگلیسی از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر!

به گزارش صبح تازه؛ آرژانتین تا قهرمانی دنیا و بالای سر بردن جام طلایی تنها یک بازی فاصله دارد. آلبی‌سلسته بی‌صبرانه لحظه‌شماری می‌کند تا بعد از جام 1986 یک بار دیگر قهرمانی در بزرگترین تورنمنت دنیای فوتبال را تجربه کند.

هواداران فوتبال در انگلیس هم از این قهرمانی خوشحال خواهند شد چرا که ستاره‌های تیم‌هایشان مثل لیساندرو مارتینز، کریستین رومرو و الکسیس مک‌آلیستر با روحیه‌ای دو چندان از قطر برخواهند گشت.

اما باشگاه‌های لیگ برتری از این اتفاق چندان خوشحال نخواهند بود چرا که نگرانند با شروع نیمه دوم فصل نتوانند بازیکنان آرژانتینی خود را به موقع در اختیار داشته باشند. با توجه به اینکه لیگ برتر نیمه دومش را از روز باکسینگ دِی آغاز می‌کند باشگاه انتظار دارند بازیکنان‌شان را به موقع برای آمادگی هر چه بیشتر در اختیار داشته باشند.

اما بعید به نظر می‌رسد بازیکنان آرژانتینی مستقیما از قطر راهی انگلیس شوند و فرصت حضور در بوئنس‌آیرس برای شرکت در بزرگترین جشن ممکن در خیابانهای پایتخت کشورشان را از دست بدهند.

ستاره‌های لیگ برتری‌ای که ممکن است به این خاطر دیرتر به تیم‌هایشان ملحق شوند لیساندرو مارتینز از منچستریونایتد، مک‌آلیستر از برایتون، کریستین رومرو از تاتنهام، امی مارتینز از استون‌ویلا و جولین آلوارز از منچسترسیتی هستند.

 

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار