شناسه خبر: ۱۱۷۰۸۸
لینک کوتاه کپی شد

ستاره پرسپولیس و یک پیشنهاد نجومی

به گزارش صبح تازه، فرشاد فرجی مدافع شماره ۳ پرسپولیس در نیم فصل پیشنهاد بسیار خوبی داشت اما ترجیح داد تا پایان فصل در این تیم بماند.

ستاره پرسپولیس و یک پیشنهاد نجومی

به گزارش صبح تازه، اسفندماه سال ۱۳۹۹ فرشاد فرجی با قراردادی دو سال و نیمه به جمع سرخپوشان ملحق شد. این مدافع، فوتبال خود را در رده پایه از تیم اول مازندران، نساجی آغاز کرد و بعد از حضور در تیم‌های راه آهن، صنعت‌نفت آبادان، سایپا، خونه‌به‌خونه، نساجی مازندران و پدیده مشهد، پیراهن پرسپولیس را به تن کرد.

نیم فصل زمستانی لیگ بیستم یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس به دلیل کمبود مدافع به دنبال جذب فرجی بود و قبل از او هم گزینه‌های دیگری را زیر نظر داشت که مقدمات حضور آنها در پرسپولیس فراهم نشد اما در نهایت فرجی این شانس را پیدا کرد که با دریافت رضایتنامه از هفته هجدهم لیگ برای پرسپولیس بازی کند. خرید فرجی خیال گل‌محمدی را بابت نیمکت پرسپولیس و ذخیره‌های سیدجلال و کنعانی‌زادگان راحت کرد اما این یک طرف ماجرا بود.

مهدی رحمتی سرمربی سابق پدیده مشهد که در تیمش با کمبود بازیکن روبه‌رو و مشکلات عدیده مالی و مالکیتی را پشت ‌سر گذاشته بود، به شدت با جدایی فرجی و سایر بازیکنان شهرخودرو مخالفت کرد. بر همین اساس این باشگاه سنگ بزرگی پیش پای مدافع مازندرانی خود گذاشت‌؛ ۲ میلیارد تومان نقد! فرشاد فرجی نیز با فروش آپارتمان مسکونی خودش ۲ میلیارد تومان درخواستی باشگاه شهرخودرو را تأمین کرد.

فرجی در فصول گذشته بازیکن نسبتا فیکس پرسپولیس بود و در سه هفته ابتدایی لیگ بیست و دوم نیز زوج گئورگی گولسیانی در مرکز خط دفاع بود. در سه هفته ابتدایی نیز از قضا پرسپولیس گلی دریافت نکرد اما پس از حل مشکل مرتضی پورعلی‌گنجی با باشگاه چینی سابق خودش، یحیی گل محمدی این مدافع با تجربه و ملی پوش را در ترکیب اصلی جانشین فرشاد فرجی کرد. فرجی هم به یک نیمکت‌نشین تبدیل شد که گاهی در دقایق آخر برای کنترل بازی به میدان می‌رود و...

حالا شنیده می‌شود این مدافع مازندرانی بار دیگر با یک پیشنهاد وسوسه‌انگیز از سوی یک تیم صنعتی مواجه شده است. پیشنهادی که در صورت ادامه این وضعیت می‌تواند با پاسخ مثبت فرشاد فرجی روبه‌رو شود.

البته تنها در یک صورت ممکن است فرشاد فرجی در پایان مدت قراردادش با پرسپولیس از این تیم جدا نشده و تمدید کند. آن هم در صورتی که مرتضی پورعلی‌گنجی از پرسپولیس برود!

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار