شناسه خبر: ۱۱۷۲۲۰
لینک کوتاه کپی شد

یک ایرانی به دنبال خرید تاتنهام

جهم نجفی، میلیاردر ایرانی-آمریکایی، در حال آماده سازی یک پیشنهاد ۳.۷۵ میلیارد دلاری برای تصاحب تاتنهام هاتسپر، باشگاه فوتبال لیگ برتر انگلیس است.

یک ایرانی به دنبال خرید تاتنهام

به گزارش صبح تازه، این تاجر ایرانی-آمریکایی در حال همکاری با یک کنسرسیوم برای آماده سازی ساختار مناقصه است و انتظار می رود این گروه در هفته های آینده به سلسله مراتب اسپرز نزدیک شود.

فایننشال تایمز گزارش می دهد که نجفی در حال کار با یک کنسرسیوم برای آماده کردن ساختار پیشنهاد بزرگ است و انتظار می رود این گروه در هفته های آینده به سراغ جو لوئیس مالک اسپرز و دنیل لوی، رئیس هیئت مدیره اسپرز بروند.

این پیشنهاد قرار است به گونه‌ای در نظر گرفته شود که نجفی و MSP ۷۰ درصد از پیشنهاد را ارائه دهند، در حالی که دیگران ۳۰ درصد باقی مانده را - که احتمالاً این حامیان از خلیج‌فارس، و به‌ویژه ابوظبی خواهند آمد.

پیشنهاد ۳.۱ میلیارد پوندی برای این باشگاه شامل ارزش سهام باشگاه تقریباً ۲.۵ میلیارد پوند است، قبل از اینکه حدود ۶۱۰ میلیون پوند به بدهی های باشگاه اضافه شود.

این خبر احتمالاً مورد استقبال طرفداران اسپرز قرار می گیرد زیرا منجر به پایان مالکیت نامحبوب ENIC خواهد شد - که در سال ۲۰۰۰ باشگاه را از لرد شوگر تحویل گرفت.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار