خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۷۷۷۰
لینک کوتاه کپی شد

سردار آزمون: من زنده می مانم!

سردار آزمون، ستاره ایرانی لورکوزن، می‌گوید برای درخشش در بوندسلیگا نیاز داشته تا با شرایط این لیگ وفق پیدا کند.

سردار آزمون: من زنده می مانم!

به گزارش صبح تازه، مهاجم ملی‌پوش ایرانی در جریان پیروزی آسان بایر لورکوزن مقابل هرتابرلین موفق شد گل اول تیمش را در دقیقه 12 وارد دروازه حریف کند. آزمون در این مسابقه واقعاً خوب بازی کرد و در دیدار قبل لورکوزن برابر فرایبورگ تک گل تیمش را به ثمر رساند. این در حالی است که مهاجم ایرانی در نقل و انتقالات زمستانی تا آستانه انتقال به مارسی نیز پیش رفته بود.

سردار آزمون حالا توضیح می‌دهد که حدود یک سال طول کشیده تا با شرایط بازی در بوندسلیگا وفق پیدا کند. او گفت: «من از لیگ دیگری آمده بودم. لیگ روسیه آنقدرها هم قوی نیست و این یک تفاوت کلی با بوندسلیگاست. باید به آن عادت می‌کردم. اما اکنون همه چیز خوب است و من واقعا خوشحال هستم.»

البته این هماهنگی با اوضاع جدید فقط مربوط به مسائل ورزشی نیست و به زندگی خصوصی سردار آزمون نیز ربط پیدا می‌کند؛ همان‌طور که خوشحالی بعد از گل او مقابل فرایبورگ و هرتابرلین این مسئله را نشان داد. او به زودی پدر خواهد شد. آزمون در این باره می‌گوید: «بله همسرم‌ باردار است.»

آزمون در ادامه پیرامون تغییر اوضاع برای او در لورکوزن گفت: "من هرگز تسلیم نمی‌شوم. این فوتبال است و ممکن است یک یا دو ماه بهترین روزهای خود را نداشته باشید. پس باید زنده بمانید و اجازه ندهید لحظات بد شما را از پا در بیاورند."

سردار آزمون همچنین درباره پیروزی بایرلورکوزن مقابل هرتابرلین پیش از دیدار مقابل فرانس واروش در لیگ اروپا گفت: «بسیار خوشحال هستیم، چرا که سه امتیاز قبل از دیدار برابر فرانس واروش خیلی مهم بود. هم از نظر جدولی و هم به لحاظ اعتماد به نفس.»

آزمون از حمایت هم‌تیمی‌های خود نیز برخوردار است. برای مثال رابرت آندریچ درباره او می‌گوید:«به عنوان یک مهاجم اگر زیاد بازی نکنید شرایط آسان نخواهد بود. دشوار است که فقط برای 10 یا 20 دقیقه وارد زمین شوید. شما فقط زمانی ریتم درستی پیدا می‌کنید که برای مدت زمان طولانی بازی کنید. در مورد سردار شما می‌بینید که او اکنون نظر بدنی کاملا آماده است و کمی به اعتماد به نفس نیاز داشت که با دو گلی که اخیراً به ثمر رسانده این اتفاقات رخ داده است.»

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار