خبر فوری :
شناسه خبر: ۱۱۷۸۰۴
لینک کوتاه کپی شد

تاج با کسی غیر از سانچس در حال مذاکره است؟!

به گزارش صبح تازه از آنا یوهانا کالدرون، روزنامه نگار اعلام کرد، فیلیکس سانچس در مورد همه چیز برای هدایت تیم اکوادور به توافق رسیده است. سرمربی ۴۷ ساله اسپانیایی که در جام جهانی هدایت قطر را بر عهده داشت اکنون چالشی را آغاز خواهد کرد.

تاج با کسی غیر از سانچس در حال مذاکره است؟!

به گزارش صبح تازه، این مربی که در لاماسیا آموزش دیده در سال ۲۰۰۶ به قطر رفت و از آن زمان تاکنون در این کشور باقی ماند. او کار تمرینی را در پایگاه این کشور آغاز کرد و با رهبری تیم ملی قطر در جام جهانی رشد کرد هر چند ین تیم در مرحله گروهی مسابقات جام جهانی حذف شد.

همانطور که این رسانه گزارش داده است، سانچس نه تنها هدایت تیم بزرگسالان را بر عهده خواهد گرفت، بلکه نقش اساسی در دسته‌های پایین‌تر نیز خواهد داشت، جایی که اکوادور موفقیت خود را پایه گذاری کرده است، همانطور که با مقام سوم کسب شده در جام جهانی زیر ۲۰ سال اتفاق افتاد. انتظار می‌رود سانچس این هفته برای بستن قرارداد به اکوادور سفر کند و او هم‌اکنون کار خود را روی تاریخ فیفا در پایان ماه آغاز خواهد کرد. آن‌ها زمان زیادی نخواهند داشت، زیرا مسابقات مقدماتی در سپتامبر آغاز می‌شود و سال آینده کوپا آمریکا برگزار می‌شود، جایی که انتظار می‌رود اکوادور تا دورهای پایانی در آن رقابت کند.

این ادعا در حالی توسط آس مطرح شده که گفته می شود مسئولان فدراسیون در حال مذاکرات نهایی با سانچس برای نشست روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان هستند.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار