شناسه خبر: ۱۱۸۳۷۹
لینک کوتاه کپی شد

جزئیات نامه باشگاه استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا

به گزارش صبح تازه از همشهری آنلاین مدیر رسانه ای تیم فوتبال استقلال، گفت: فتح‌الله‌زاده نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده تا برای پرداخت مطالبات استراماچونی فرصت جدیدی داده شود.

جزئیات نامه باشگاه استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا

به گزارش همشهری آنلاین محمدحسین زرندی، مدیر رسانه ای تیم استقلال درنشست خبری ساپینتو پیش از بازی برابر ذوب آهن گفت: برخلاف برخی شایعاتی که از گوشه و کنار شنیده می شود این طور نیست که اگر استقلال تا فردا شب مطالبات بازیکنانی و مربیانی که از قبل مانده اند را پرداخت نکند همان فردا شب قطعاً از آسیا کنار خواهد رفت و نمی تواند مجوز حرفه ای را بدست بیاورد،چرا که بررسی مدارک آن چندماه زمان می برد.

وی افزود: باشگاه استقلال از راهکارهای قانونی استفاده می کند تا شانس این را داشته باشد در روزهای آینده مطالبات را پرداخت کند، ضمن اینکه مدیرعامل باشگاه باشگاه هم نامه ای را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده است و در آن توضیح داده که پرونده استراماچونی در حال رسیدگی برای پرداخت مطالبات است. باتوجه به اینکه اواخر اسفندماه تعطیلی بوده از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواسته شده اگر امکان داشته باشه فرصت جدیدی بدهد جهت پرداخت مطالبات استراماچونی. این‌توضیح‌ کوتاهی بود که باید میدادم.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار