شناسه خبر: ۱۱۸۵۷۶
لینک کوتاه کپی شد

تایید اسناد بدهی ۵ میلیارد علیه علی فتح‌الله‌زاده!

به گزارش صبح تازه از خبرآنلاین رئیس سازمان خصوصی‌سازی در گفت‌وگویی درباره تخلف علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال صحبت کرد.

تایید اسناد بدهی ۵ میلیارد علیه علی فتح‌الله‌زاده!

شب گذشته حسین قربان‌زاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی با حضور در برنامه فوتبال برتر مدعی شد علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص دریافت ۵ میلیارد از این باشگاه تخلف انجام داده است. قربان‌زاده در صحبت‌های خود اعلام کرد که فتح‌الله‌زاده قبلا یک بار طلب خود را دریافت کرده بود و پس از بازگشت به استقلال برای بار دوم اقدام به نقد کردن آن‌ها کرده است.

این موضوع با تکذیب مدیرعامل استقلال همراه شد و او از رئیس سازمان خصوصی‌سازی درخواست کرد که این موضوع را ثابت کند. بحث دو طرف به جایی رسید که در نهایت قرار شد اگر حق با هر کدام از آن‌ها بوده طرف مقابل از سمت خود استعفا دهد.

حسین قربان‌زاده امروز در گفتگویی درباره پس دادن ۵ میلیارد از سوی فتح‌الله‌زاده گفت: من که از اول هم به قطعیت رسیده بودم چون صد درصد موضوع را به لحاظ مالی چک کرده بودم. ما هم در شان و جایگاهی که هستیم تا وقتی اطمینان پیدا نکنیم اجازه انتقال در سطح عمومی نداریم. امروز یک هیات سه نفره بازرسی از ظهر در باشگاه مستقر شدند. یکی از این اعضا معاون عضو هیات عامل سازمان خصوصی‌سازی و دو نفری که خبره حوزه حسابداری و مالی هستند. تا حدود ساعت ۱۸:۳۰ در باشگاه حضور داشتند و اتفاقا مدیرعامل استقلال و آقای مظلومی هم حضور داشتند. مطابق پیش‌بینی‌ها همان نکته‌ای که عرض کردم از آن سه نفری که اسمشان مطرح شد یعنی فرهاد مجیدی، امیرحسین صادقی و حنیف عمران‌زاده چک‌هایی دست آقای فتح‌الله‌زاده بود که حتما باید پانچ و در باشگاه بایگانی می‌شد، از دوره قبل در دست ایشان بوده است. در مورد اینکه همان دفعه اول این چک‌ها پرداخت شده هم تردید داریم. در مورد حنیف عمران‌زاده مشخص است که باید ابطال می‌شده و هیچ پولی بابت آن پرداخت نشده چون شیوه توافق با ایشان فرق کرده است. در مورد امیرحسین صادقی هم ماشینی داده شده و آقای فتح‌الله‌زاده بستانکار شده که به ایشان پرداخت شده است. در مورد چک‌های مجیدی هم به همین ترتیب که البته ایشان روی آنتن زنده اعلام کردند پولی نگرفته‌اند ولی بستانکاری این چک‌ها با آقای فتح‌الله‌زاده بوده که پرداخت شده است.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی در ادامه افزود: پس تمام این مواردی که دیشب مطرح شد قبلا یک بار کامل تسویه شده و این چک‌ها مجددا خلاف واقع در دوره جدید آقای فتح‌الله‌زاده ارائه شده و کمیته تسویه و هیات مدیره مجدد اعلام کرده که این پول پرداخت شود. آقای نیازی که مطرح شد به عنوان کسی که این چک‌ها را مطالبه می‌کرد و عملا آقای فتح‌الله‌زاده ۵ میلیارد تومان از این طریق به باشگاه لطمه زده و بدون شک این مبلغ در اسرع وقت باید برگشت داده شود. در مورد اینکه چه عنوان اتهامی می‌تواند داشته باشد حتما واحد حقوقی ما بلافاصله باید مورد بررسی قرار دهد و در خصوص آن تصمیم بگیریم. مطابق وعده‌ای که دادیم امروز هیات بازرسی مالی در باشگاه حضور پیدا کرد و نتیجه بیش از شش ساعت بررسی تایید این ادعا بود که چک‌ها قبلا پرداخت شده و نباید مجدد پرداخت می‌شد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
  • حسن ارسالی در

    مکتب دزد فرناز قرطی میگه من پول نگرفتم بعداز بازرسی ثابت میشهچکش پاس شده خاک بر سر تیم دست به هر کاریمیزنن

ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار