شناسه خبر: ۱۱۸۶۳۲
لینک کوتاه کپی شد

درویش هم پس از فتح‌الله‌زاده رفتنی است؟

احتمال دارد پس از علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز توسط سازمان خصوصی سازی کنار گذاشته شود.

درویش هم پس از فتح‌الله‌زاده رفتنی است؟

 به گزارش صبح تازه از خبرورزشی،حسین قربانزاده بارها و بارها از ترکیب مدیریتی باشگاه پرسپولیس و استقلال اعلام نارضایتی کرده و حالا تقابل او با نفرات حاضر در هیئت‌مدیره این دو باشگاه وارد مرحله جدید و علنی خود شده است. جایی که او به صراحت بار دیگر وعده حضور پرویز مظلومی و علی فتح‌الله‌زاده در دادگاه را داد و حالا با یک جمله، نشان داده که باشگاه پرسپولیس نیز از تیغ تیز او و همکارانش در امان نیست.

بر اساس آنچه در بیانیه اخیر سازمان خصوصی‌سازی آمده، «تاکنون انتخاب مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه‌ها با وزارت ورزش» بوده اما «با توجه به اتفاقات اخیر و ضرورت تقویت هیئت‌مدیره دو باشگاه از منظر مالی، اقتصادی و حقوقی، با توجه به تفویض اعمال حقوق مالکانه دو باشگاه از سوی وزیر محترم امور اقتصادی» آن‌ها وارد عمل خواهند شد تا این تغییر را رقم بزنند.

این سازمان در آخرین جمله بیانیه خود این‌طور نوشته تا به‌نوعی تکلیف پرسپولیس و استقلال را روشن کند: «به‌زودی مجامع دو باشگاه تشکیل خواهد شد و تغییرات هیئت‌مدیره دو باشگاه انجام می‌شود.»

حالا باید دید با توجه به این بیانیه و نگاه سازمان خصوصی سازی، آیا رضا درویش مانده و به کارش در پرسپولیس ادامه می دهد یا اینکه...؟

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار