شناسه خبر: ۱۱۹۰۴۸
لینک کوتاه کپی شد

شوک بزرگ قبل از دربی

مس رفسنجان اعلام کرد که پیگیری این باشگاه برای برگزاری دربی با حضور تماشاگران تا حصول نتیجه ادامه دارد.

شوک بزرگ قبل از دربی

به گزارش صبح تازه از خبر ورزشی ، باشگاه مس رفسنجان اعلام کرد: در آستانه یکی از دیدارهای حساس استان کرمان در رفسنجان، شاهد تصمیم گیری نهادهای استانی برای جلوگیری از ورود تماشاگران به ورزشگاه شهدای مس رفسنجان بوده‌ایم که شوک بزرگی به جامعه ورزشی، مردم و هواداران رفسنجانی وارد کرده است.

باشگاه مس رفسنجان بر خود می بالد که هواداران بااخلاق رفسنجانی از حامیان و همراهان تیم فوتبال بوده اند و بخش عمده ای از موفقیت‌های کسب شده مرهون حضور یکپارچه آنان در ورزشگاه‌ها بوده است.

تصمیم ناگهانی و به دور از انتظار از سوی نهادهای مربوطه برای همشهریان عزیز ما در رفسنجان سخت و دشوار آمده است و ما را بر آن داشت تا برای تحقق مطالبه به حق مردم دست به کار شویم.

در حالی که باشگاه مس بر حضور هواداران در ورزشگاه تأکید دارد و ورزشگاه شهدای مس پیشگام ورود تماشاچیان در روزهای پساکرونا بوده است، چگونه می تواند در مقابل ممنوعیت حضور «یار دوازدهم» تیم فوتبال در رفسنجان کوتاه بیاید؟

ورود هواداران به ورزشگاهها یکی از راه‌های تزریق نشاط و شادابی به مردم است و نباید به دلیل ضعف میزبانی تیم مقابل در دیدارهای پیشین تماشاگران را از حضور در ورزشگاه منع کرد.

از مسئولین ذیربط تقاضا داریم ضمن توجه به خواسته باشگاه مس رفسنجان که در راستای دغدغه جدی هواداران و مردم عزیز رفسنجان است، از تصمیم خود مبنی بر منع حضور تماشاچیان صرف نظر کرده و برای ورود تماشاگران چاره اندیشی کنند.

باشگاه مس رفسنجان به عنوان سردمدار حمایت از هواداران در رقابت‌های لیگ برتر، برای خواسته به حق مردم رفسنجان تمام تلاش خود را به کار بسته و از حقوق شهروندان و تماشاچیان دفاع خواهد کرد.

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار