شناسه خبر: ۱۱۹۱۴۴
لینک کوتاه کپی شد

صدور حکم عجیب از سوی مهدی تاج

مهدی تاج برای کسی که سال های سال است در فدراسیون فوتبال به عنوان مسول حراست فعالیت می کند، حکم سرپرست کمیته بازاریابی صادر کرده است!

صدور حکم عجیب از سوی مهدی تاج

به گزارش صبح تازه، امروز مهدی تاج در یکی از انتصاب های جدید برای مسئول حراست فدراسیون فوتبال حکمی را صادر کرد. در قسمتی از حکم تاج به حمیسی این چنین آمده است: با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست کمیته بازاریابی و تلویزیون فدراسیون فوتبال منصوب می شوید. امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران در راستای مسئولیت این کمیته شاهد ارتقاء بیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که برعهده دارید از خداوند منان مسئلت دارم.

کمیته بازاریابی یک کمیته تخصصی است و وظیفه اش کسب درآمد برای فدراسیون فوتبال است. به خوبی می دانیم این کمیته نقش حیاتی و سرنوشت ساز در فدراسیون فوتبال دارد، به خصوص که این‌روزها درآمدهای بین المللی فدراسیون فوتبال به دلیل تحریم خزانه داری آمریکا قابل دسترس نیست! انتخاب کسی که سال های سال مسئول حراست بوده برای بازاریابی! از این حکم می شود به عنوان یک حکم عجیب یاد کرد. البته نمی خواهیم یک طرفه به قاضی رفته باشیم. شاید حمیسی در این بخش آدم توانمندی باشد. اگر اینطور است چرا سال های سال در بخش حراست فدراسیون فوتبال فعالیت می کرده؟

آیا فدراسیون فوتبال و فوتبال کشور بیشتر به صورت دورهمی اداره می شود؟

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار