شناسه خبر: ۱۱۹۲۷۰
لینک کوتاه کپی شد

جنجال پرسپولیس و هوادار قبل از بازی حساس

سرپرست هوادار به ادعای افشین پیروانی درخصوص محل بازی با پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی واکنش نشان داد.

جنجال پرسپولیس و هوادار قبل از بازی حساس

به گزارش صبح تازه، علی طهماسبی سرپرست تیم فوتبال هوادار در خصوص قرعه‌کشی و برخورد با پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی گفت: فکر می‌کنم خیلی فرقی نمی‌کرد زیرا ۴ تیمی که به نیمه نهایی رسیده بودند، زحمت کشیده بودند و به هر حال باید برای رسیدن به فینال، عزم خودمان را جزم کنیم. ان‌شاءالله در فینال با یک تیم دیگر دیدار کنیم.

وی در خصوص اظهارات پیروانی مبنی بر اینکه هر جا بازی برگزار شود، باید هواداران پرسپولیس حضور داشته باشند، گفت: پیروانی دوست عزیز ماست و ما نیز به او احترام می‌گذاریم. ولی ما نیز با جدیت و قاطعیت اعلام می‌کنیم که ورزشگاه خانگی ما فقط ورزشگاه دستگردی اکباتان است. بابت آن مسائلی که تماشاگر داشته باشد یا خیر، آن دوستمان، ‌شورای تامین و فرماندهی یگان ویژه تهران باید تصمیم بگیرند.

وی در خصوص اینکه شورای تامین به هیچ کدام از بازی‌های بزرگ اجازه حضور هوادار نداد، گفت: ۱۰-۱۵ سالی است که مصوبه دارد، از این بابت که در بافت مسکونی حضور دارد و از زمینه‌های ترافیک و پارکینگ مشکل دارد، امکان حضور تماشاگران تیم‌های بزرگ در آنجا مقدور نیست. البته تشکر ویژه می‌کنم از دست‌اندرکاران ورزشگاه دستگردی که واقعا کیفیت چمن را به حد اعلی رساندند. گیت‌ها را ترمیم کردند.

طهماسبی گفت: پرسپولیس در کل ایران هوادار دارد و ما طرفدار نداریم. مسلماً‌ ما با قاطعیت و جدیت پای این حرف هستیم که این مسابقه تنها در ورزشگاه دستگردی بازی برگزار شود. چون الان قرعه‌کشی شد و ما میزبان مشخص شدیم. الان اگر پیروانی بگوید که ما فقط با هواداران بازی می‌کنیم، قرعه‌کشی میزبانی کاملا بیهوده می‌شود. پس پیش از قرعه‌کشی میزبانی باید می‌گفتند چون در این ورزشگاه نمی‌شود، عملا قرعه‌کشی نمی‌کردند. ما فقط و فقط در ورزشگاه دستگردی بازی می‌کنیم.

طهماسبی در خصوص اینکه آیا ناراحت بود که مقابل پرسپولیس باید بازی کند، گفت: چون آخرین نفر برای برداشتن قرعه بودم، داشتم می‌گفتم که ما بی‌گناهیم. قرعه استقلال و نساجی درآمد و من هم فرمالیته قرعه را برداشتم. از این ناراحت شدم. من دوست داشتم با هر تیمی که قرعه بیرون می‌آید بازی کنیم.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار