شناسه خبر: ۱۱۹۳۲۶
لینک کوتاه کپی شد

یک پرسپولیسی در راه لیگ عربستان!

برخی از رسانه های عربی منطقه مدعی شده اند که احمد نوراللهی از تیم الاتحاد عربستان پیشنهاد دریافت کرده است.

یک پرسپولیسی در راه لیگ عربستان!

به گزارش صبح تازه، پیشنهاد الاتحاد به احمد نوراللهی، شایعه ای است که از روز گذشته در برخی از رسانه ها منتشر شد. یک صفحه توئیتری ایرانی که به زبان فرانسوی اقدام به انتشار اخبار فوتبال ایران می کند، مدعی شد که بازیکن ایرانی شباب الاهلی مورد توجه صدرنشین کنونی فوتبال عربستان قرار گرفته است.

همین موضوع کافی بود تا این خبر به سرعت در فضای مجازی عربستان و کشورهای عربی منتشر شود. صفحه توئیتری و پرمخاطب «سهم» با بیش از 800 هزار فالوئر، این خبر را بازنشر کرد و پس از آن بود که دیگر رسانه ها نیز از پیشنهاد الاتحاد به نوراللهی خبر دادند.

رسانه سعودی اسپورت نوشت الاتحاد که به دلیل پرونده عبدالرزاق حمدالله در زمستان گذشته از جذب بازیکن محروم بود، قصد دارد تا احمد نوراللهی را به خدمت بگیرد و هیئت مدیره این باشگاه به ریاست أنمار الحائلی در پی جذب ستاره ایرانی شباب الاهلی است.

سعودی اسپورت در ادامه نوشت: قرارداد احمد نوراللهی در تابستان پیش رو به پایان می رسد و الاتحاد قصد دارد تا این بازیکن را به عنوان جانشین برونو هنریکه انتخاب کند.

رسانه وین وین عراق نیز به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت: الاتحاد جده قصد دارد در تابستان پیش رو، احمد نوراللهی را از شباب الاهلی به خدمت بگیرد. این تیم که پس از سالها در آستانه کسب قهرمانی عربستان است، به دنبال تقویت خط میانی خود برای فصل بعد است.

پس از بهبود روابط سیاسی میان ایران و عربستان، این دومین شایعه رسانه ها درخصوص حضور یک فوتبالیست ایرانی در کشور عربستان است. پیش از این نیز عنوان شد که مهدی طارمی مورد توجه باشگاه الهلال قرار گرفته است.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار