شناسه خبر: ۱۱۹۳۳۱
لینک کوتاه کپی شد

اتفاقات عجیب در کمپ استقلال؛ از سیگار کشیدن تا شکایت به کلانتری!

جمعی از خانواده‌ها اعتراض و شکایت خودشان را نسبت به ماجرای مدرسه فوتبال کمپ حجازی اعلام کردند.

اتفاقات عجیب در کمپ استقلال؛ از سیگار کشیدن تا شکایت به کلانتری!

به گزارش صبح تازه، با تصمیم پیمانکار باشگاه استقلال در مدرسه فوتبال کمپ شادروان ناصر حجازی، کادرفنی این مدرسه فوتبال دستخوش تغییر شده که اعتراض و شکایت خانواده‌ها را در پی داشته اما ظاهرا این پیمانکار توجهی به خواسته خانواده‌ها ندارد.

ماجرا از این قرار است که پس از جدایی محمد نیک سیرت و همکارانش از این مدرسه فوتبال، خانواده‌ها خواستار عودت مبالغ واریزی شدند و اعلام کردند به خاطر صحبت با این کادرفنی و برنامه‌های ارائه شده توسط آن، کودکان خودشان را در این مدرسه ثبت نام کرده‌اند اما حالا از تغییر به وجود آمده رضایت ندارند و خواستار لغو ثبت نام و عضویت هستند.

محمد نیک سیرت، مهاجم اسبق استقلال در این خصوص گفت: مشکل این بود که بچه‌های مردم را بیمه نکردند. حتی به بچه‌ها کوله یا ساق هم داده نشد، لباس دوم هم ندارند. این برای برند استقلال زشت است. کنار آن هم یک عقاب قرمز زده‌اند! ما همه این موارد را به پیمانکار و همچنین باشگاه اعلام کردیم.

نیک سیرت افزود: خانواده‌ها با ما تماس می‌گیرند و می‌گویند مربیانی که الان هستند وسط سانس سیگار می‌کشند و چای می‌نوشند! من هم گفتم دیگر در آن مجموعه نیستم و به ما مربوط نمی‌شود.

جمعی از خانواده‌ها و والدین کودکان با توجه به شرایط موجود اقدام به ثبت شکایت در کلانتری و همچنین هیات فوتبال استان تهران کرده‌اند که در نهایت باید دید باشگاه استقلال و نهادهای مربوطه چه تصمیمی در این مورد خواهند گرفت.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار