شناسه خبر: ۱۱۹۳۹۶
لینک کوتاه کپی شد

روایت جالب کاپیتان ایران از زندگی بدون شکر!

هافبک ملی پوش ایرانی فاینورد از زندگی متفاوتش در هلند صحبت کرد.

روایت جالب کاپیتان ایران از زندگی بدون شکر!

به گزارش صبح تازه، تیم فوتبال فاینورد با همراه علیرضا جهانبخش هافبک ملی پوش کشورمان در این فصل از لیگ هلند با پایان هفته سی ام با کسب 73 امتیاز صدرنشین است و در یک قدمی قهرمانی قرار دارد.

جهانبخش در مصاحبه با نشریه «Algemeen Dagblad» هلند درباره موفقیت تیمش این طور گفت: ما در باشگاه فاینورد زندگی متفاوتی داریم. آنها به زندگی فردی بازیکنان توجه می‌کنند و مکمل های غذایی با کیفیت استفاده می کنیم و برنامه تغذیه خوبی داریم. هر ماه درباره تغذیه برنامه مشخصی داریم. برای مثال ما برای مدت یک ماه شکر استفاده نمی‌کردیم.

وی افزود: ما در یک ماه گذشته برنامه بدن سازی مشخصی داشتیم و بازیکنان قبل از صبحانه وارد حمام یخ می‌شوند. ما یوگا کار می‌کنیم و مربی مخصوص تنفس داریم به همین خاطر وقتی از خواب بیدار می‌شویم احساس شادابی داریم.

کاپیتان تیم ملی کشورمان با اشاره به رفتار حرفه‌ای اسلوت سرمربی فاینورد و مربیان سابق خود گفت: کارلوس کی روش در تیم ملی ایران عالی بود. گراهام پاتر هم در برایتون رفتار خوبی داشت. البته پاتر از لحاظ فنی خوب بود ولی ارتباط نزدیکی با بازیکنان نداشت. اما اسلوت همه این ویژگی ها را دارد و یک مربی برتر است. کاملا منطقی است که او مورد نظر باشگاه های بزرگ اروپا باشد.

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار