شناسه خبر: ۱۱۹۵۷۸
لینک کوتاه کپی شد

نیمکت‌نشینی اجباری دو بازیکن پرسپولیس!

در هفته‌های اخیر عدم محرومیت و مصدومیت بازیکنان به ضرر محمد عمری تمام شده است.

نیمکت‌نشینی اجباری دو بازیکن پرسپولیس!

به گزارش صبح تازه، پدیده این فصل تیم پرسپولیس محمد عمری بوده که توانسته چهار گل برای سرخپوشان بزند. او اما در هفته‌های اخیر و بعد از پایان مصدومیت، روی نیمکت حضور داشته و به عنوان بازیکن فیکس بازی نکرده است.

به نظر می‌رسد علت این تصمیم یحیی، علاوه بر مسائل فنی، قانون سازمان لیگ باشد. بر اساس این قانون هر تیم اجازه استفاده از 7 بازیکن بزرگسال و 2 بازیکن امید یا جوانان روی نیمکت دارد. این در حالی است که پرسپولیس 20 بازیکن بزرگسال را در لیست خود می‌بیند و حنانوف و عمری هم تنها امیدهای سرشناس این تیم هستند.

بنابراین حتی در صورت استفاده از 11 بازیکن بزرگسال در زمین، یحیی 9 بازیکن بزرگسال دیگر دارد که باید از بین آنها 7 نفر را روی نیمکت بنشاند. حال اگر عمری یا حنانوف در ترکیب اصلی قرار بگیرند، این تعداد به 10 نفر خواهد رسید و یحیی باید سه نفر از آنها را خط بزند که طبیعتا تصمیم ساده‌ای برای او نخواهد بود.

در هفته‌های گذشته سیامک نعمتی و شیخ دیاباته دو بازیکنی بودند که اغلب از لیست پرسپولیس خط خوردند تا 7 بزرگسال دیگر، احمد گوهری، فرشاد فرجی، سینا اسدبیگی، کمال کامیابی‌نیا، امید عالیشاه، مهدی عبدی و لئاندرو پریرا روی نیمکت بنشینند. حال اگر عمری به ترکیب اضافه شود، یکی دیگر از این بازیکنان هم باید خط بخورد.

با این حساب احتمالا عمری و حنانوف در بازی با نساجی هم روی نیمکت خواهند نشست تا یحیی 18 بزرگسال خود را در لیست نگه دارد. اما باید دید آیا دوباره نعمتی و دیاباته خط می‌خورند یا خیر؟

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار