شناسه خبر: ۱۱۹۷۱۶
لینک کوتاه کپی شد

یحیی این شاه ماهی را نمی خواهد

به گزارش صبح تازه از صد آنلاین یحیی گل محمدی و اغلب بازیکنان پرسپولیس مخالف بازگشت رامین رضاییان به این تیم هستند.

یحیی این شاه ماهی را نمی خواهد

در خبرها آمده بود؛ رضا درویش تمایل دارد رامین رضاییان ستاره ملی پوش سپاهان را به این تیم بازگرداند. رضاییان ملی پوش در فصل جاری عملکرد فوق العاده ای به عنوان مدافع راست داشت و موفق شد آمار ۷ گل زده و ۷ پاس گل را به ثبت برساند. با این وجود یحیی گل محمدی و اغلب بازیکنان پرسپولیس تمایلی به بازگشت این ستاره ملی پوش ندارند. چرا؟

رامین از شرایط خود در فوتبال قطر و بازگشت به پرسپولیس صحبت کرد اما شاید عجیب ترین بخش از مصاحبه اش با محمد حسین میثاقی زیر سؤال بردن هافبک‌ها، مهاجمان و همبازیانش در این برنامه بود. رامین رضاییان از فقدان هافبک بازیسازی حرف زد که بتواند پاس‌های تیز و بلند به کناره‌های زمین داده و او را تغذیه کند. جدای از بازیساز این مدافع راست پا از گل نزن بودن مهاجمان تیم هم صحبت کرد که قدر ارسال‌های پرسپولیس از چپ و راست را نمی‌دانند! همچنین رامین رضاییان از نبود بازیکن مکمل خوب برای خودش که بازیکن تاکتیک پذیری است سخن راند و... ویدئوی این مصاحبه تلویزیونی نیز بلافاصله وایرال شد.

رامین رضاییان گفت: تعدادی از بازیکنان در سطح پرسپولیس نبوده‌اند. اگر بازیکنان خوب داشتیم، می‌توانستیم در ۱۰-۱۵ دقیقه کار حریف را تمام کنیم.

فردای آن مصاحبه تمرین پرسپولیس تعطیل بود اما ویدیوی صحبت‌های رامین رضاییان نه تنها بین بازیکنان پرسپولیس دست به دست می‌شود بلکه دلخوری و ناراحتی همبازیانش به ویژه بزرگ ترهای تیم را نیز به دنبال داشت. همچنین ویدیوی این مصاحبه تلویزیونی به دست یحیی گل محمدی نیز رسید و همان روز سرمربی پرسپولیس تصمیم خودش را برای جواب کردن رامین رضاییان گرفت.

یحیی گل محمدی گرچه از لحاظ فنی رامین رضاییان را قبول دارد اما معتقد است رفتارهای این بازیکن تیمش را به هم می ریزد. همچنین بازیکنان بزرگ تر پرسپولیس نیز هنوز آن مصاحبه جنجالی رامین رضاییان در شبکه ۳ سیما را فراموش نکرده و مخالفت خود با بازگشت این بازیکن را به گوش کادرفنی و مدیران باشگاه خود رسانده اند.

البته پرسپولیس، دانیال اسماعیلی فر را در اختیار دارد که او هم جزو بهترین های لیگ بیست و دوم بوده و از نگاه کادرفنی پرسپولیس بازیکن بی حاشیه تری است و این تیم نیازی به رامین رضاییان با این همه مخالف ندارد!

 

 

هم رسانی این مطلب را به دوستان خود برسانید.
وبگردی
ارسال نظر
پربازدیدترین
پربحث ترین
آخرین اخبار